Dnes oslavuje meniny: Ivica zajtra Albína
Nedeľa, 15. december 2019,

 Konečné tabuľky za súť. ročník 2014/2015(46.8 kB)

 Konečné tabuľky 2013/2014(211.5 kB)

 

TABUĽKY  SÚŤAŽNÉHO ROČNÍKA 2010 - 2011

 

I. trieda

1.

Alekšince

30

15

9

6

66

:

37

54

 

2.

Ivanka

30

14

8

8

64

:

54

50

 

3.

Sľažany

30

14

7

9

45

:

36

49

 

4.

Žitavany

30

14

5

11

45

:

52

47

 

5.

Zbehy

30

14

4

12

53

:

53

46

 

6.

Janíkovce

30

15

3

12

57

:

50

48

 

7.

Beladice

30

13

4

13

56

:

48

43

 

8.

Nevidzany

30

13

4

13

60

:

62

43

 

9.

Lehota

30

13

4

13

59

:

67

43

 

10.

Veľký Lapáš

30

10

9

11

54

:

51

39

 

11.

Čeľadice

30

12

3

15

60

:

62

39

 

12.

Chrenová

30

13

0

17

60

:

73

39

 

13.

Horný Ohaj

30

15

2

13

61

:

48

38

 

14.

Výčapy Opatovce

30

10

6

14

46

:

51

36

 

15.

Golianovo

30

9

6

15

44

:

60

33

 

16.

Vinodol

30

7

4

19

33

:

59

25

 

 

Odpočet bodov:  Janíkovce - 3 body, H. Ohaj -9 bodov

 

II. A trieda

                                                                            

 

1.

Veľké Zálužie

26

21

5

0

82

:

18

68

 

2.

Rumanová

26

19

2

5

84

:

22

59

 

3.

Trnovec nad Váhom

26

14

3

9

65

:

64

45

 

4.

Čakajovce

26

14

2

10

69

:

57

44

 

5.

Svätoplukovo

26

14

4

8

72

:

44

43

 

6.

Rišňovce

26

12

4

10

50

:

49

40

 

7.

Hájske

6

12

1

13

65

:

52

37

 

8.

Cabaj-Čápor

26

11

2

13

51

:

61

35

 

9.

Jarok

26

8

8

10

53

:

50

32

 

10.

Mojmírovce

26

9

5

12

47

:

55

32

 

11.

Lužianky

26

9

3

14

40

:

52

30

 

12.

Poľný Kesov

26

7

1

18

43

:

84

22

 

13.

Selice

26

5

2

19

33

:

100

17

 

14.

Kynek

26

 

4

19

31

:

83

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpočet bodov: Svätoplukovo -3 body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II. B trieda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Klasov

26

23

2

1

105

:

25

71

 

2.

Kolíňany

26

18

4

4

72

:

29

58

 

3.

Jelenec

26

13

4

9

66

:

52

43

 

4.

Dyčka

26

13

3

10

52

:

37

42

 

5.

Čechynce

26

13

3

10

56

:

44

42

 

6.

Nová Ves nad Žitavou

26

10

8

8

42

:

39

38

 

7.

Veľký Cetín

26

11

4

11

36

:

38

37

 

8.

Hosťová

26

8

6

12

36

:

48

30

 

9.

Branč

26

8

4

14

55

:

46

28

 

10.

Nitrianske Hrnčiarovce

26

8

3

15

42

:

59

27

 

11.

Žirany

26

8

3

15

32

:

79

27

 

12.

Dolné Obdokovce

26

7

4

15

41

:

72

25

 

13.

Dolné Krškany

26

5

10

11

24

:

43

25

 

14.

Pohranice

26

7

2

17

22

:

70

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpočet bodov    Pohranice - 6 bodov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II. C trieda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Machulince

26

19

5

2

88

:

26

62

2.

Velčice

26

14

6

6

79

:

36

48

3.

Tesárske Mlyňany

26

14

4

8

54

:

52

46

4.

Topoľčianky

26

12

6

8

65

:

37

42

5.

Jedľové Kostoľany

26

12

5

9

63

:

61

41

6.

Čierne Kľačany

26

11

7

8

48

:

40

40

7.

ViOn „C"

ostie

26

10

9

7

39

:

42

39

8.

Martin nad Žitavou

26

8

13

5

47

:

41

37

9.

Hosťovce

26

11

4

11

44

:

47

37

10.

Obyce

26

9

2

15

32

:

53

29

11.

Skýcov

26

7

5

14

43

:

64

26

12.

Červený Hrádok

26

6

5

15

36

:

52

23

13.

Slepčany

26

6

4

16

37

:

73

22

14.

Tek

vské Nemce

26

5

1

20

43

:

94

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpočet bodov:    Obyce 3 body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III. A trieda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Báb

26

24

1

1

127

:

24

73

 

2.

Diakovce

26

21

1

4

76

:

38

64

 

3.

Nové Sady

26

21

0

5

111

:

43

63

 

4.

Žihárec

26

16

2

8

80

:

29

50

 

5.

Dlhá nad Váhom

26

14

4

8

84

:

48

46

 

6.

Drážovce

26

13

1

12

56

:

69

34

 

7.

Horné Lefantovce

26

11

2

13

59

:

63

35

 

8.

Lukáčovce

26

10

3

13

65

:

56

33

 

9.

Dolné Lefantovce

26

9

3

14

54

:

73

30

 

10.

Štefanovičová

26

9

1

16

56

:

93

28

 

11.

Hruboňovo

26

6

2

18

27

:

81

20

 

12.

Veľká Dolina

26

6

1

19

49

:

93

19

 

13.

Podhorany

26

5

1

20

34

:

126

16

 

14.

Šurianky

26

4

2

20

40

:

88

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpočet bodov     Hruboňovo 3 body, Drážovce 6 bodov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III. B trieda

 

1.

Lúčnica nad Žitavou

22

14

5

3

65

:

36

47

2.

Horný Ohaj "B"

22

10

7

5

56

:

35

37

3.

Ladice

22

10

6

6

53

:

34

36

4.

Žitavce

22

8

9

5

50

:

42

33

5.

Babindol

22

9

4

9

44

:

39

31

6.

Paňa

22

8

7

7

43

:

42

31

7.

Dolné Štitáre

22

8

6

8

46

:

51

30

8.

Neverice

22

8

5

9

54

:

54

29

9.

Veľké Vozokany

22

8

4

10

36

:

36

28

10.

Čifáre

22

7

7

8

42

:

53

28

11.

Nemčiňany

22

4

4

14

37

:

64

16

12.

Choča

22

4

4

14

30

:

70

16

 

 

 

 

 

 

 

Dorast

 

 

Skupina A

 

 

1.

Alekšince

24

20

1

3

117

:

26

61

 

2.

Vinodol

24

18

2

4

83

:

35

56

 

3.

Zbehy

24

16

3

5

92

:

30

51

 

4.

Žitavany

24

14

2

8

56

:

45

44

 

5.

Horný Ohaj

24

12

3

9

69

:

54

39

 

6.

Topoľčianky

24

12

2

10

88

:

56

38

 

7.

Čeľadice

24

9

5

10

64

:

73

32

 

8.

Čierne Kľačany

24

8

5

11

51

:

65

29

 

9.

Velčice

24

8

2

14

49

:

61

26

 

10.

Machulince

24

8

2

14

35

:

57

26

 

11.

Veľký Lapáš

24

6

5

13

32

:

88

23

 

12.

Lehota

24

4

4

16

31

:

77

16

 

13.

Golianovo

24

2

2

20

24

:

124

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina B

 

 

1.

Veľké Zálužie

18

15

1

2

75

:

23

46

 

2.

Nové Sady

18

13

2

3

69

:

32

41

 

3.

Neded

18

13

1

4

81

:

31

40

 

4.

Horná Kráľová

18

10

1

7

52

:

35

31

 

5.

Mojmírovce

18

8

2

8

48

:

43

26

 

6.

Trnovec nad Váhom

18

8

1

9

59

:

44

25

 

7.

Kráľová nad Váhom

18

7

2

9

33

:

78

23

 

8.

Hájske

18

6

0

12

62

:

69

18

 

9.

Cabaj-Čápor

18

4

2

12

24

:

51

14

 

10.

Jarok

18

0

0

18

7

:

104

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                         

 

 

                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina C

 

                                                                

 

 

1.

Branč

20

15

3

2

56

:

16

48

 

2.

Klasov

20

13

3

4

55

:

22

42

 

3.

Čechynce

20

11

3

6

44

:

30

36

 

4.

Žirany

20

10

4

6

55

:

23

34

 

5.

Nitrianske Hrnčiarovce

20

8

7

5

42

:

39

31

 

6.

Pohranice

20

8

3

9

53

:

51

27

 

7.

Kolíňany

20

4

7

9

27

:

38

19

 

8.

Dolné Krškany

20

5

4

11

36

:

52

19

 

9.

Nová Ves nad Žitavou

20

4

6

10

33

:

52

18

 

10.

Jelenec

20

5

3

12

32

:

67

18

 

11.

Veľký Cetín

20

5

1

14

28

:

71

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŽIACI

 

Skupina A

 

                                                                        

1.

Močenok

16

12

2

2

73

:

16

38

 

2.

Kráľová nad Váhom

16

11

2

3

49

:

19

35

 

3.

Neded

16

10

2

4

47

:

24

32

 

4.

Horná Kráľová

16

9

1

6

41

:

12

28

 

5.

Tešedíkovo

16

8

1

7

48

:

41

25

 

6.

Trnovec nad Váhom

16

5

2

9

26

:

45

17

 

7.

Vlčany

16

5

2

9

22

:

47

17

 

8.

Selice

16

2

2

12

15

:

64

8

 

9.

Diakovce

16

2

2

12

9

:

62

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina B

 

Skupina o 1. - 4. miesto

1.

Vinodol

20

14

4

2

79

:

13

46

 

2.

Golianovo

20

14

3

3

61

:

13

45

 

3.

Nitrianske Hrnčiarovce

20

11

3

6

66

:

23

36

 

4.

Veľký Lapáš

20

8

5

7

49

:

29

29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina o 5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Branč

20

10

0

10

92

:

84

30

 

6.

Pohranice

20

8

1

11

86

:

54

25

 

7.

Janíkovce

20

3

1

16

29

:

128

10

 

8.

D. Obdokovce

20

3

1

16

33

:

151

10

 

 

 

                                                                  

 

 

 

Skupina C

 

                                                                                         

 

1.

Veľké Zálužie

18

17

0

1

125

:

7

51

 

2.

Zbehy

18

16

0

2

124

:

29

48

 

3.

Mojmírovce

18

13

0

5

72

:

26

39

 

4.

Nové Sady

18

11

1

6

58

:

40

34

 

5.

Cabaj-Čápor

18

9

0

9

29

:

53

27

 

6.

Lukáčovce

18

8

0

10

50

:

46

24

 

7.

Výčapy Opatovce

18

5

1

12

34

:

48

16

 

8.

Lehota

18

3

2

13

26

:

103

11

 

9.

Jarok

18

3

0

15

18

:

81

9

 

10.

Lužianky

18

3

0

15

17

:

120

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Konečné tabuľky súťažného ročníka 2008/2009

 

I. trieda

 

                                                             Referent skupiny: Ján Antalík

 

1.

Chrenová

30

20

6

4

69

:

34

66

 

2.

Alekšince

30

15

6

9

61

:

43

51

 

3.

Čeľadice

30

15

5

10

58

:

54

50

 

4.

Lehota

30

14

6

10

80

:

58

48

 

5.

V. Opatovce

30

14

7

9

79

:

53

46

 

6.

Horný Ohaj

30

13

7

10

49

:

46

46

 

7.

Janíkovce

30

12

8

10

59

:

45

44

 

8.

Rumanová

30

11

9

10

57

:

62

42

 

9.

Žitavany

30

12

5

13

59

:

70

41

 

10.

Zbehy

30

10

10

10

71

:

44

40

 

11.

Sľažany

30

11

6

13

41

:

50

39

 

12.

Vinodol

30

8

14

8

43

:

42

38

 

13.

Topoľčianky

30

11

4

15

53

:

70

37

 

14.

Klasov

30

10

6

14

53

:

63

36

 

15.

Čechynce

30

11

2

17

45

:

60

35

 

16.

Jarok

30

1

3

26

18

:

101

6

 

 

 

Postup: Chrenová

 

Zostup: Klasov

             Čechynce

             Jarok

 

Kontumácie: 10.kolo Žitavany - Zbehy  0:3, podľa SP  čl.100/e.

                      12. kolo Čeľadice - Jarok  3:0, podľa SP čl.100/b.

 

Odpočet bodov: V. Opatovce 3 body

 

II. A trieda

 

                                                                  Referent skupiny: Ján Antalík

 

1.

Kráľová n/V.

26

19

5

2

81

:

28

62

 

2.

Ivanka

26

19

1

6

94

:

40

58

 

3.

Hájske

26

15

4

7

70

:

41

49

 

4.

Cabaj-Čápor

26

14

2

10

62

:

42

44

 

5.

Selice

26

14

2

10

49

:

52

44

 

6.

Lužianky

26

17

1

8

61

:

41

43

 

7.

Svätoplukovo

26

13

3

10

67

:

49

42

 

8.

Mojmírovce

26

12

2

12

49

:

50

38

 

9.

Rišňovce

26

8

6

12

54

:

54

30

 

10.

Trnovec nad Váhom

26

8

5

13

45

:

55

26

 

11.

H. Lefantovce

26

8

4

14

48

:

75

25

 

12.

Poľný Kesov

26

7

1

18

42

:

67

22

 

13.

Kynek

26

5

4

17

50

:

82

19

 

14.

Diakovce

26

2

1

23

14

:

116

7

 

 

 

 

Postup: Kráľová nad Váhom

 

Zostup: Diakovce

 

Odpočet bodov: Lužianky 9 bodov

                           Trnovec n/V. 3 body

                           H. Lefantovce 3 body

 

Kontumácie: 10.kolo Lužianky  - Ivánka p/N   0:3, podľa  SP  čl.100 /d.

                      11.kolo H. Lefantovce - Cabaj - Čápor 0:3 , podľa SP čl. 100/d

                       21.  kolo Ivánka - Trnovec n/V. 3:0, podľa SP č. 100/b

                       25. kolo Kráľová nad Váhom - Diakovce 11:0, podľa SP čl. 100/e

 

 

II. B trieda

 

                                                                  Referent skupiny: Ing. Martin Hamada

 

 

1.

Jelenec

26

20

4

2

75

:

16

64

 

2.

Golianovo

26

20

3

3

84

:

22

60

 

3.

Lapáš

26

16

4

6

66

:

35

52

 

4.

D. Krškany

26

14

8

4

62

:

26

50

 

5.

Dyčka

26

14

4

8

66

:

43

46

 

6.

Pohranice

26

11

3

12

51

:

58

36

 

7.

Veľký Cetín

26

10

4

12

34

:

50

34

 

8.

Branč

26

9

4

13

56

:

58

31

 

9.

Žirany

26

8

6

12

32

:

66

30

 

10.

D. Obdokovce

26

8

4

14

44

:

47

28

 

11.

Kolíňany

25

8

4

13

35

:

52

28

 

12.

Hosťová

26

8

0

18

39

:

69

24

 

13.

N. Ves n/Ž.

26

5

6

15

38

:

54

21

 

14.

D. Štitáre

25

3

0

22

26

:

112

6

 

 

 

 

Postup: Jelenec

 

Zostup: D. Štitáre, N. Ves n/Ž.

 

Odpočet bodov: D. Štitáre  3 body

 

Kontumácie: 16. kolo Kolíňany - Štitáre 3:0, podľa SP čl. 100/d

 

Postup: Kráľová nad Váhom

 

Zostup: Diakovce

 

Odpočet bodov: Lužianky 9 bodov

                           Trnovec n/V. 3 body

                           H. Lefantovce 3 body

 

Kontumácie: 10.kolo Lužianky  - Ivánka p/N   0:3, podľa  SP  čl.100 /d.

                      11.kolo H. Lefantovce - Cabaj - Čápor 0:3 , podľa SP čl. 100/d

                       21.  kolo Ivánka - Trnovec n/V. 3:0, podľa SP č. 100/b

                       25. kolo Kráľová nad Váhom - Diakovce 11:0, podľa SP čl. 100/e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II. C trieda

 

                                                                 Referent skupiny: Ing. Martin Hamada

 

1.

Beladice

26

20

4

2

67

:

19

64

 

2.

Skýcov

26

15

3

8

76

:

35

48

 

3.

Velčice

26

13

7

6

65

:

39

46

 

4.

Čierne Kľačany

26

12

7

7

66

:

38

43

 

5.

Machulince

26

12

4

10

62

:

49

40

 

6.

Slepčany

26

12

4

10

57

:

48

40

 

7.

Hosťovce

26

11

5

10

51

:

48

38

 

8.

Nevidzany

26

10

6

10

64

:

45

36

 

9.

ViOn C

26

11

3

12

57

:

52

36

 

10.

Tesárske Mlyňany

26

9

8

9

41

:

49

35

 

11.

Červený Hrádok

26

8

4

14

35

:

53

28

 

12.

Martin n/Ž

26

8

3

15

42

:

76

27

 

13.

Choča

26

5

3

18

42

:

111

18

 

14.

Lovce

26

4

3

19

19

:

82

15

 


Postup: Beladice

 

Zostup: Lovce

 

Odpočet bodov: Nikto

 

Kontumácie: 21. kolo Hosťovce - ViOn „C" 3:0, podľa SP čl. 100/i

 

 

III. A trieda

 

                                                                            Referent skupiny: Imrich Dékáň

 

1.

Čakajovce

26

20

4

2

88

:

19

64

 

2.

Žihárec

26

20

3

3

77

:

22

63

 

3.

Báb

26

16

3

7

76

:

37

51

 

4.

Nové Sady

26

14

5

7

71

:

43

47

 

5.

Dlhá n/V.

26

13

5

8

46

:

46

44

 

6.

D. Lefantovce

26

12

5

9

74

:

61

41

 

7.

Štefanovičová

26

11

5

10

51

:

48

38

 

8.

Dražovce

26

10

5

11

57

:

61

35

 

9.

V. Zálužie

26

8

4

14

45

:

56

28

 

10.

Šurianky

26

7

4

15

58

:

94

25

 

11.

Hruboňovo

26

6

5

15

45

:

77

23

 

12.

Podhorany

26

6

4

16

43

:

74

22

 

13.

Lukáčovce

26

7

1

18

48

:

89

22

 

14.

V. Dolina

26

5

1

20

25

:

77

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Postup: Čakajovce

 

Odhlásenie zo súťaže: Tešedíkovo B

 

Odpočet bodov:

 

Kontumácie: 3. kolo Báb - Drážovce 7:0, podľa SP čl. 100/e

                      8. kolo Lukáčovce - Podhorany  3:0, podľa SP čl.100/b.

                      15. kolo Žiharec - Lukáčovce 3:0, podľa SP čl. 100/b

                       22. kolo Žiharec - Drážovce 3:0, podľa SP čl. 100/b

                       23. kolo Báb - V. Dolina 3:0, podľa SP čl. 100/b

                       24. kolo Žiharec - D. Lefantovce 3:0, podľa SP čl. 100/b

                       28. kolo Podhorany - Dlhá nad Váhom 3:0, podľa SP čl.100/c

                       29. kolo Báb - Podhorany 3:0, podľa SP čl. 100/b

                       30. kolo Štefanovičová - Báb 3:0, podľa SP čl. 100/d

 

 

III. B trieda

 

                                                                       Referent skupiny: Imrich Dékáň

 

 

 

 

 

 

1.

Lúčnica

26

17

5

4

86

:

40

56

 

2.

Obyce

26

16

3

7

58

:

28

51

 

3.

Žitavce

26

16

3

7

68

:

42

51

 

4.

N. Hrnčiarovce

26

15

5

6

62

:

35

50

 

5.

Babindol

26

14

4

8

65

:

52

46

 

6.

J. Kostoľany

26

13

5

8

73

:

48

44

 

7.

Paňa

26

11

6

9

49

:

52

39

 

8.

V. Vozokany

26

10

5

11

52

:

49

35

 

9.

Tek. Nemce

26

10

2

14

58

:

66

32

 

10.

Ladice

26

8

5

13

37

:

68

29

 

11.

Tajná

26

8

1

17

51

:

69

25

 

12.

Prílepy

26

5

6

15

28

:

55

21

 

13.

Čifáre

26

4

7

15

30

:

69

19

 

14.

Nemčiňany

26

4

5

17

34

:

78

17

 

 

Postup: Lúčnica n/Žitavou

              Obyce

              J. Kostoľany

 

Odpočet bodov: nikto

 

Kontumácie:  5. kolo Obyce - Tajná 3 : 0 podľa SP čl. 100/b

                       9. kolo Obyce - Ladice 3:0, podľa SP čl. 100/b

                       12. kolo Obyce - Prílepy 3:0, podľa SP čl. 100/c

                       15. kolo Obyce - Čifáre 3:0, podľa SP čl. 100/b

                       18. kolo Tajná - Obyce 0:3, podľa SP čl. 100/b

                        21. kolo Obyce - Babindol 3:0, podľa SP čl. 100/b


 

 

 

 

 

 

 

DORAST

SKUPINA A

 

                                                                    Referent skupiny: Ľubomír Grznár

 

1.

Výčapy - Opatovce

30

27

1

2

159

:

26

82

 

2.

Alekšince

30

22

3

5

135

:

52

69

 

3.

Žitavany

30

22

0

8

107

:

54

66

 

4.

Vinodol

30

18

3

9

132

:

64

57

 

5.

Zbehy

30

16

6

8

106

:

59

54

 

6.

Topoľčianky

30

16

4

10

103

:

52

52

 

7.

Klasov

29

16

3

10

75

:

59

51

 

8.

ČFK Nitra B

29

16

1

12

152

:

76

49

 

9.

Sľažany

29

13

4

12

100

:

77

43

 

10.

Jarok

30

13

4

13

79

:

65

43

 

11.

Lehota

29

11

3

15

63

:

83

36

 

12.

Horný Ohaj

30

9

5

16

60

:

92

32

 

13.

Rumanová

30

7

2

21

41

:

134

23

 

14.

Čeľadice

30

6

2

22

41

:

115

20

 

15.

Čechynce

30

2

2

26

24

:

198

8

 

16.

Neverice

30

2

1

27

32

:

203

7

 


Víťaz skupiny: V. Opatovce

 

Odpočet bodov: nikto

 

Kontumácie: 1. kolo Lehota - Klasov 3:0, podľa SP čl.100/b

                      4. kolo Klasov - Rumanová 3:0  podľa SP čl. 100/b.

                      8. kolo  Čeľadice - Rumanová 3:0,  podľa SP čl.00 / b.

                      18. kolo Sľažany - ČFK „B" 3:0, podľa SP čl. 100/b

                      19. kolo Alekšince - Čehynce 3:0, podľa SP čl. 100/b

 

SKUPINA B

                                                                    

                                                                    Referent skupiny: Ľubomír Grznár

 

1.

Jelenec

22

19

0

3

95

:

31

57

 

2.

Velčice

22

17

0

5

66

:

36

51

 

3.

Čierne Kľačany

22

15

2

5

94

:

42

47

 

4.

Lapáš

22

13

1

8

62

:

52

40

 

5.

Slepčany

22

10

3

9

52

:

46

33

 

6.

Golianovo

22

10

2

10

74

:

57

32

 

7.

D. Krškany

22

8

3

11

56

:

47

27

 

8.

Žirany

22

8

2

12

36

:

65

26

 

9.

Branč

22

7

3

12

39

:

64

24

 

10.

Nevidzany

22

7

2

13

41

:

68

23

 

11.

N. Hrnčiarovce

22

3

6

13

18

:

49

15

 

12.

Pohranice

22

2

2

18

22

:

100

8

 

 

Víťaz skupiny: Jelenec

 

Odhlásenie zo súťaže: N. Ves nad Žitavou

                                     D. Obdokovce

 

Odpočet bodov: nikto

 

Kontumácie: 1. kolo Golianovo - N. Ves n/Ž. 3:0, podľa SP čl.100/b

                      3. kolo Č. Kľačany - Žirany 3:0, podľa SP čl. 100/b

                      7.kolo Č. Kľačany - N.Ves n/Ž 3:0 , podľa SP čl.100/b.

                      9. kolo    Nevidzany - D. Obdokovce 3:0, podľa SP čl.100/b

                      l0. kolo   N.Ves  n/Ž - D. Obdokovce,7:4, podľa SP čl. 100/i

                                    a podľa SP 106/1

                      11.kolo  D. Obdokovce  -  Žirany 0:3,  podľa SP  čl.100 / i.

                     12.kolo Golianovo - D.Obdokovce 6:2,   podľa  SP  čl.100/i

                                   a podľa SP čl. 106/1

                     12.kolo D. Krškany  -  Nevidzany   3:0,podľa SP čl. 100/b

                     16. kolo Golianovo - Hrnčiarovce 3:0, podľa SP čl. 100/b.

                     21. kolo Lapáš - Hrnčiarovce 3:0, podľa SP čl. 100/b  

 

SKUPINA C

 

                                                                         Referent skupiny: Ľubomír Grznár

 

1.

Ivanka

20

14

2

4

75

:

31

44

 

2.

Nové Sady

20

13

4

3

70

:

25

43

 

3.

Trnovec

20

13

2

5

98

:

31

41

 

4.

Vlčany

20

11

3

6

79

:

34

36

 

5.

Neded

20

11

2

7

74

:

33

36

 

6.

Močenok

20

11

2

7

47

:

32

35

 

7.

Dražovce

20

10

2

8

59

:

50

32

 

8.

Cabaj-Čápor

20

7

4

9

39

:

46

25

 

9.

Mojmírovce

20

3

1

10

24

:

97

10

 

10.

V. Zálužie

20

3

1

16

24

:

118

13

 

11.

Selice

20

1

2

17

16

:

108

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Víťaz skupiny: Ivanka

 

Odhlásenie zo súťaže: Kráľová nad Váhom

                                    Diakovce

                                     Svätoplukovo

 

Odpočet bodov: Nikto

 

Opakovaný zápas: Drážovce - Močenok

 

Kontumácie:  5. kolo    Vlčany - Drážovce 3:0  podľa SP čl.100/b.  

                       7.kolo Ivanka - Selice,  3:0  podľa SP čl.100/b.

                       8. kolo  Diakovce - Mojmírovce  3:0, podľa SP čl.100/b.

                       11.kolo Vlčany - V. Zálužie  3:0, podľa SP čl.100/b.

                       13.kolo Vlčany - Svätoplukovo 3:0, podľa SP čl. 100/b

                       13. kolo  N. Sady - Diakovce  3:0, podľa SP čl. 100/b  

 

ŽIACI

SKUPINA A

 

                                                                    Referent skupiny: Michal Bedeč

 

1.

V. Zálužie

20

13

3

4

83

:

33

42

 

2.

Močenok

20

12

5

3

102

:

25

41

 

3.

Poľný Kesov

20

11

4

5

69

:

39

37

 

4.

Diakovce

20

7

3

10

55

:

82

24

 

 

 

 

5.

 

Skupina o 5. - 8. miesto

 

Selice

 

 

 

20

 

 

 

11

 

 

 

2

 

 

 

7

 

 

 

73

 

 

 

:

 

 

 

43

 

 

 

35

 

6.

Cabaj-Čápor

20

9

2

9

45

:

39

29

 

7.

D. Krškany

20

4

0

16

17

:

120

12

 

8.

Dlhá n/V.

20

3

1

16

20

:

83

10

 


Víťaz skupiny: V. Zálužie

 

Odhlásenie zo súťaže: nikto

 

Kontumácie: 1. kolo Selice - D. Krškany 0 : 3  podľa SP čl. 100/i.

                      13. kolo Cabaj-Čápor - Dlhá n/V 7:1, podľa SP č. 100/c

 

 

SKUPINA B

 

                                                                        Referent skupiny: Michal Bedeč

 

 

1.

N. Sady

16

12

2

2

69

:

23

38

 

2.

Zbehy

16

11

1

4

81

:

16

34

 

3.

Alekšince

16

11

1

4

82

:

34

34

 

4.

Lukáčovce

16

2

1

13

23

:

81

7

 

5.

Jarok

10

2

0

8

16

:

53

6

 

 

 

Víťaz skupiny: N. Sady

 

Odhlásenie zo súťaže: Šurianky

                                     Drážovce

                                      Lehota

 

Kontumácie: 11. kolo Lehota - Alekšince 0:3, podľa SP čl. 100/b

                      14. kolo N.Sady - Lehota 3:0, podľa SP čl. 100/b  

 

SKUPINA C

 

                                                                   Referent skupiny: Michal Bedeč

 

1.

Vinodol

18

17

1

0

118

:

9

52

 

2.

Janíkovce

18

14

1

3

76

:

20

43

 

3.

N. Hrnčiarovce

18

13

1

4

73

:

17

40

 

4.

Jelenec

18

10

2

6

57

:

34

32

 

5.

Čechynce

18

7

1

10

45

:

46

22

 

6.

Golianovo

18

6

2

10

29

:

39

20

 

7.

Hosťová

18

5

1

12

31

:

92

16

 

8.

Žirany

18

4

3

11

25

:

67

15

 

9.

V. Cetín

18

3

3

12

16

:

69

12

 

10.

Branč

18

3

1

14

27

:

104

10

 


Víťaz skupiny: Vinodol

 

Odhlásenie zo súťaže: nikto

 

Kontumácie: -

 

SKUPINA D

 

                                                                   Referent skupiny: Michal Bedeč

 

1.

Žitavany

16

13

0

3

60

:

17

39

 

2.

Topoľčianky

16

11

2

3

59

:

23

35

 

3.

ViOn B

16

11

0

4

73

:

20

33

 

4.

Č. Klačany

16

8

1

7

53

:

44

25

 

5.

Velčice

16

7

3

6

48

:

40

24

 

6.

Tekovské Nemce

16

7

2

7

41

:

56

23

 

7.

N. Ves n/Ž.

16

6

2

8

68

:

59

20

 

8.

Sľažany

16

1

2

13

21

:

84

5

 

9.

M. Vozokany

16

1

2

13

19

:

93

5

 


Víťaz skupiny: Žitavany

 

Odhlásenie zo skupiny: Nikto

 

Kontumácie: 10. kolo Žitavany - M. Vozokany 3:0, podľa SP čl. 100/e

                       18. kolo  M. Vozokany - ViOn B 3:0, podľa 100/b

 

 

KONEČNÉ TABUĽKY 2007/2008
   
DOSPELÍ:
I. trieda
   Referent skupiny: Ján Antalík

 

1. Janíkovce                 30    18    5      7    64:36    59   

2. Rumanová                30    19    1    10    52:33    58   

3. Výč.-Opatovce          30    15    6      9    63:42    51   

4. Chrenová                  30    15    5    10    61:39    50   

5. Zbehy                       30    14    5    11    60:30    47   

6. Klasov                      30    14    4    12    59:44    46   

7. Žitavany                    30    12    8    10    42:43    44   

8. Lehota                      30    13    5    12    55:56    41   

9. Čechynce                 30    11    8    11    51:56    41   

10. Čeľadice                 30    13    1    16    48:65    40   

11. Vinodol                   30    11    6    13    32:42    39   
12. Sľažany                  30    11    5    14    38:42    38   
13. Topoľčianky            30    10    8    12    48:58    38  
14. Nová Ves n/Ž.         30    10    2    18    44:58    32   
15. Selice                     30     8    5    17    46:79    29   
16. Č. Kľačany             30      8    2    20    37:77    26   

 

  Vystúpenie zo súťaže:

                                  Nikto

 

  Odpočet bodov:

                                  Lehote sa odrátali 3 body

 

  Kontumácie:

  1. kolo V. Opatovce - Čeľadice 0:3, podľa SP čl. 100/i

  5. kolo Rumanová - Topoľčianky 3:0, podľa SP čl. 100/b

  9. kolo Sľažany - Lehota 3:0, podľa 100/d

  13. kolo Selice - Janíkovce 0:3, podľa SP čl. 100/i

 

 

 

II. A trieda

 

  Referent skupiny: Ján Antalík

 

1. Alekšince                  26    18    4     4    96:43    58   
2. Mojmírovce                26    17    2     7    63:46    53   
3. Cabaj-Čápor               26    14    4     8    64:46    46   
4. Lužianky                   26    15    0    11    62:37    45   
5. Hájske                      26    13    3    10    49:48    42   
6. Trnovec n/V.              26    11    7     8     60:35    40   
7. Ivanka                       26    12    1   13     59:58    37   
8. Poľný Kesov              26    10    5   11    48:67    35   
9. Rišňovce                   26     9     6   11    40:54    33   
10. Svätoplukovo            26    10    2    14    62:71    32   
11. Kráľová n/V.             26     8     5    13    50:55    29   
12. H. Lefantovce           26     9     2    15    48:63    29   
13. Diakovce                  26     6    6     14     36:69   24   
14. V. Zálužie                26      6    1    19    35:80    13   

  Vystúpenie zo súťaže:

                                  Nikto

 

  Odpočet bodov:

                                   V. Zálužie -  6 bodov

 

  Kontumácie:

  1.kolo Cabaj-Čápor - H. Lefantovce 6:2, podľa SP čl. 100/i

  24. kolo Kráľová n/Váhom - V. Zálužie 3:0, podľa SP čl. 100/b

 

 

 

II. B trieda

 

  Referent skupiny: Ing. Martin Hamada

 

 

1. Horný Ohaj              26   21    3      2    89:25    66   
2. Branč                      26   16    4      6    67:35    52   
3. Golianovo                26   15    5      6    69:29    50   
4. Lapáš                     26   13    3     10    60:39    42   
5. Jelenec                   26   10    8      8    43:35    38   
6. Dyčka                     26    10   4    12    47:55    34   
7. D. Obdokovce          26     9    6    11    28:37    33   
8. D. Krškany              26     9    4    13    37:41     31   
9. Kolíňany                  26     8    7    11    30:55    31   
10. Veľký Cetín            26     9    3    14    34:52    30   
11. Žirany                    26     9    4    13    39:55    28   
12. Pohranice              26     8    2    16    37:79    26   
13. Hosťová                 26     6    7    13    36:60    25   
14. Hrnčiarovce            26     7    4    15    38:57    25   

  Vystúpenie zo skupiny:

                                     Nikto

 

  Odpočet bodov:

                                     Žirany 3 body

  Kontumácie:

  7. kolo Golianovo - Žirany 6:0, podľa SP čl. 100/e

  24. kolo Jelenec - Žirany 0:3, podľa SP čl. 100/i

 

 

II. C trieda

 

  Referent skupiny: Ing. Martin Hamada

 

 

1. Skýcov                     26    19    4      3    89:20    58   
2. Nevidzany                26    16    3      7     65:30    51   
3. Hosťovce                 26    12    6      8     48:46    42   
4. Č. Hrádok                26    12    3     11    40:28    39   
5. Velčice                    26    11    6      9     52:42    39   
6. ViOn C                    26    10    3     13    40:57    33   
7. Machulince              26    13    5      8     57:43    32   
8. Slepčany                 26    10    4     12    57:67    31   
9. Beladice                  26     9    3     14    48:65    30   
10. T. Mlyňany             26     8    4     14    44:64    28   
11. Lovce                     26     8    4     14    46:70    28   
12. Martin n/Ž.              26     8    3     15    44:69    27   
13. Prílepy                   26     7    3     16    36:71    24   
14. J. Kostoľany           26    10    5    11    58:58    23   

 

 

  Vystúpenie zo súťaže:

                                  Nikto

 

  Odpočet bodov:

                          Skýcov               3 body

                          J. Kostoľany     12 bodov

                          Machulince       12 bodov  

                          Slepčany            3 body  

 

  Kontumácie:

5. kolo J. Kostoľany - Machulince 3:0 a 0:3, podľa SP čl. 100g a podľa SP čl. 106/3

12. kolo Machulince - Slepčany 3:0, podľa SP čl. 100/d

21. kolo Č. Hrádok - Martin n/Ž 3:0, podľa SP čl. 100/i

 

  Opakovaný zápas:

Martin n/Ž - Machulince

Hosťovce - Machulince

 

 

III. A trieda

 

 

  Referent skupiny: Imrich Dekáň

 

1. Kynek                      30    22    3     5    96:47    69   
2. Nové Sady                30    19    6     5  111:42    60   
3. Tešedíkovo B            30    19    3     8    80:40    60   
4. Žihárec                     30    17    3    10   78:47    54   
5. Dražovce                  30    15    4    11   56:43    49   
6. Čakajovce                 30    15    4    11   53:43    49   
7. Šurianky                   30    15    2    13   93:73    47   
8. Báb                          30    14    4    12   80:67    46   
9. Hruboňovo                 30    12    6    12   63:56    42   
10. Lukáčovce               30    12    2    16   57:64    38   
11. Štefanovičová           30    11    5    14   47:61    38   
12. Dlhá n/V.                 30      9    3    18   48:67   30   
13. D. Lefantovce           30      9    2    19    61:109 29   
14. Jarok B                   30      8    4    18    43:97   28   
15. V. Dolina                 30      7    4    19    58:88   25   
16. Podhorany               30      6    5    19    43:123 23   

 

  Vystúpenie zo skupiny:

                                     Nikto

 

 

  Odpočet bodov:

                                     Nikto

 

  Kontumácie:

 

13. kolo Tešedíkovo B - D. Lefantovce 5:0, podľa SP čl. 100/e

15. kolo Žiharec - Podhorany 3:0, podľa SP čl. 100/b

22. kolo Lukáčovce - Podhorany 3:0, podľa SP čl. 100/b

23. kolo Tešedíkovo  B - Kynek 0:3, podľa SP čl. 100/i

27. kolo Žiharec - Drážovce 3:0, podľa SP čl. 100/b

28. kolo Jarok B - Šurianky 3:0, podľa SP čl.100/b

30. kolo N.Sady - Tešedíkovo „B" 3:0, podľa SP čl. 100/b

              Podhorany - Žiharec 3:0, podľa SP čl. 100/b

              Drážovce - Šurianky 0:3, podľa SP čl. 100/i

 

 

III. B trieda

 

 Referent skupiny: Imrich Dekáň

 

 

1. Paňa                          24    21    2     1    81:31    65   
2. D. Štitáre                    24    21    0     3    93:26    63   
3. Choča                        24    16    2     6    81:35    50   
4. Lúčnica n/Ž.               24    12    6     6    61:40     42   
5. Žitavce                       24    11    6     7    50:30    39   
6. Tek. Nemce               24    11    3    10    59:53    36   
7. Babindol                    24    10    3    11    58:66    33   
8. Obyce                       24    12    2    10    70:43    26   
9. V. Vozokany              24      7    2    15    42:53    23   
10. Čifáre                       24      6    2    16    40:86    20   
11. Tajná                       24      5    1    18    42:105   16   
12. Nemčiňany               24      4    2    18    28:76    14   
13. Ladice                     24      2    5    17     31:92    11   
 

  Vystúpenie zo skupiny:

                                     Nikto

 

  Odpočet bodov:

                                     Obyce  12 bodov

 

 

  Kontumácie:

12. kolo Babindol - Čifáre 3:0, podľa SP čl. 100/b

10. kolo Tajná - Obyce 0:10, podľa SP čl. 100/e

20. kolo Obyce - Čifáre 3:0, podľa SP čl. 100/e

23. kolo Obyce - Tajná 3:0, podľa SP čl. 100/b,

25. kolo Obyce - Lúčnica n/Ž 3:0, podľa SP čl. 100/b

 

 

     DORAST:

 

Skupina A

 

  Referent skupiny : Vincent Valkovič

 

 

1.. Výč.-Opatovce           26    19    7    0   111:17    64
2. Sľažany                     26    19    5    2     83:26    62

3. Č. Kľačany                 26    19    2    5   103:39    59
4. Klasov                        26    18    2    6     87:41    56
5. Žitavany                      26    15    4    7     94:43    49
6. Zbehy                         26    15    2    9     91:68    47
7. Vinodol                       26    12    5    9     92:73    41
8. Lehota                        26    10    3   13     57:77    33
9. Nová Ves n/Ž.             26     9    2   15     53:92     29
10. Rumanová                 26     6    3   16     49:71     21
11. Čechynce                 26     6    1   19    52:103    19
12. Čeľadice                   26     5    3   18    41:105   18
13. Jarok                        26     5    2   19    62:111   17
14. Selice                       26     2    1   23    26:129     7

 

   Vystúpenie zo skupiny:

                                     Nikto

 

  Odpočet bodov:

                                     Nikto

 

  Kontumácie:

1. kolo Lehota - Selice 3:0, podľa SP čl. 100/b

1. kolo Žitavany - Čechynce 3:0, podľa SP čl. 100/b

2. kolo Č. Klačany - N. Ves 3:0, podľa SP čl. 100/b

9. kolo Jarok - Selice 5:0, podľa SP čl. 100/e

19. kolo Čeľadice - Jarok 3:0, podľa SP čl. 100/b

22. kolo Zbehy - Rumanová 7:1, podľa SP čl. 100/e

26. kolo N. Ves n/Ž - Rumanová 3:0, podľa SP čl. 100/b

30. Klasov - V.Opatovce 0:3, podľa SP čl. 100/i

 

 

Skupina B

 

 Referent skupiny: Vincent Valkovič

 

1. Lapáš                       24   19    2    3   121:29    56
2. T. Mlyňany                24   17    2    5     77:27    53
3. Jelenec                     24   16    2    6     93:42    50
4. Velčice                     24   15    4    5     98:37    49
5. Slepčany                  24   14    6    4     86:31    48
6. D. Obdokovce           24   13    2    9      65:50    41
7. D. Krškany               24   11    3   10     81:60    36
8. N. Hrnčiarovce          24    9     4   11     52:41    31
9. Golianovo                 24    9     4   11     60:59    31
10. Branč                     24    8    2   14     63:81    26
11. Žirany                     24    4    1   19    26:110   13
12. Veľký Cetín             24    3    0   21    20:120     9
13. Neverice                  24    2    0   22    15:170     6

 

  Vystúpenie zo skupiny:

                                     Nikto

 

  Odpočet bodov:

                                     Lapáš 3 body

  Kontumácie:

2. kolo D. Obdokovce - Neverice 3:0, podľa SP čl. 100/c

3. kolo T. Mlyňany - Žirany 3:0, podľa SP 100/c

9. kolo T. Mlyňany - Lapáš 3:0, podľa 100/d

10. kolo Neverice - V. Cetín 3:0, podľa SP čl. 100/b

12. kolo Veľčice - V. Cetín 3:0, podľa SP čl. 100/b

14. kolo Slepčany - Neverice 3:0, podľa SP čl. 100/b

24. kolo Lapáš - V. Cetín 13.0, podľa SP čl. 100/e

26. kolo T.Mlyňany - V. Cetín 3:0, podľa SP čl. 100/b

 

Skupina C

 

Referent skupiny: Vincent Valkovič

 

1. Alekšince                  22   18    3    1   133:26    57
2. Trnovec                     22   17    1    4   103:29    52
3. Neded                       22   16    2    4   104:35    50
4. Nové Sady                 22    12    5    5    64:45    41
5. Dražovce                   22    11    0   11    58:58   33
6. Cabaj-Čápor               22    10    2   10    58:52   32
7. Diakovce                    22    10    2   10    63:70   32
8. V. Zálužie                  22     7    1   14    38:74    22
9. Mojmírovce                22     6    3   13    45:75    21
10. Močenok                 22     6    3   13    38:79    21
11. Kynek                     22     6    2   14    45:93    20
12. Kráľová n/V.            22     1    0   21    26:139    3

 

  Vystúpenie zo skupiny:

                                  ŠK Močenok

                                  Dlhá nad Váhom

                                  Žiharec

  Odpočet bodov:

                                  Nikto

 

  Kontumácie:

1. kolo Alekšince - Mojmírovce 3:0, podľa SP čl. 100/b

3. kolo Dlhá n/V - Mojmírovce 3:0, podľa SP čl. 100/b

12. kolo V. Zálužie - Kráľová n/V 3:0, podľa SP čl. 100/b

12. kolo Cabaj- Čápor - Dlhá n/V 3:0, podľa SP čl. 100/b

12. kolo Drážovce - Žiharec 4:0, podľa SP čl. 100/e

14. kolo N. Sady - V. Zálužie 7:0, podľa SP čl. 100/e

24. kolo Neded - Cabaj-Čápor 3:0, podľa SP čl. 100/i

25. kolo Alekšince - Cabaj-Čápor 3:0, podľa SP čl. 100/i

27. kolo Mojmírovce - Kynek 3:0, podľa SP čl. 100/b

29. Diakovce - Kynek 3:0, podľa SP čl. 100/b

 

 

     ŽIACI:

Skupina A

 

  Refernt skupiny: Miroslav Lešš

 

1. Močenok                   20   18    0    2   135:14     54
2. Svätoplukovo             20   15    1    4   135:32     46
3. Poľný Kesov              20   13    1    6     80:43    40
4. Diakovce                   20     5    3   12    33:62    18
5. Selice                       20     5    0   15    43:103   15
6. Hájske                      20     1    1   18    13:185    4

  Vystúpenie zo súťaže:

                                 ŠK Močenok

 

  Odpočet bodov:

                                  Nikto

 

  Kontumácie:

                   7. kolo Diakovce - Selice 3:0, podľa SP čl. 100/b

                 13. kolo Diakovce - Hájske 3:0, podľa SP čl. 100/b

                 20. kolo Selice - Hájske 3:0, podľa SP čl. 100/b

 

 

Skupina B

 

  Referent skupiny: Miroslav Lešš

 

 

1. V. Zálužie                22   18    1    3     96:14    55
2. Nové Sady               22   17    1    4   101:24    52
3. Jarok                       22   16    1    5     77:33    49
4. Zbehy                      22   14    1    7     74:39    43
5. Lehota                     22   14    0    8     62:58    42

6. Lukáčovce                22   11    0   11    72:61    33
7. Dražovce                  22   10    3     9    55:54    33
8. ČFK Nitra B             22     9    4    9      52:43    31
9. Rišňovce                  22     6    1   15    49:50    19
10. Hrnčiarovce            22     3    4   15    23:74    13
11. Šurianky                22     3    1   18    29:175   10
12. D. Krškany             22     1    3   18    20:85      6

  Vystúpenie zo súťaže:

                                   V. Opatovce                                           

  Odpočet bodov:

                                    Nikto

 

  Kontumácie:

                 12. kolo V. Zálužie - Hrnčiarovce 3:0, podľa SP čl. 100/b

                 13. kolo Lukáčovce - V. Opatovce 3:0, podľa SP čl. 100/b


Skupina C

 

  Referent skupiny: Miroslav Lešš

 

 

1. Vinodol          18   16    1    1   104:12    49
2. Branč            18   13    2    3     71:17    41
3. Janíkovce       18   10    2    6     72:52    32
4. Žirany            18     9    2    7     77:46    29
5. Lapáš            18     8    2    8     55:45    26
6. Pohranice       18     7    3    8     53:54    24
7. Klasov            18     8    0   10    50:56    24
8. Jelenec           18     6    2   10    41:60    20
9. Čechynce       18     5    2   11    31:70    17
10. Golianovo      18     0    0   18    6:148     0

 

  Vystúpenie zo súťaže:

                                      Kolíňany

                                      D. Obdokovce

                                      V. Cetín

  Odpočet bodov:

                                      Nikto

 

  Kontumácie:

   1. kolo Čechynce - Kolíňany 3:0, podľa SP čl. 100/b

  20. kolo Branč - Klasov 3:0, podľa SP čl. 100/b

 

Skupina D

 

  Referent skupiny: Miroslav Lešš

 

 

1. T. Mlyňany               16   13    0    3    68:22    39
2. Žitavany                   16   11    1    4    46:15    34
3. Č. Kľačany               16   10    1    5    47:28    31
4. Sľažany                   16     9    2    5    60:27    29
5. FC ViOn B               16     9    0    7    53:49    27
6. Nová Ves                 16     6    3    7    28:38    21
7. Velčice                    16     4    1   11   18:34    13
8. M. Vozokany           16     3    0   13   17:60      9
9. Tek. Nemce             16     3    0   13   23:87      9

 

 

  Vystúpenie zo súťaže:

                                   Topoľčianky

 

  Odpočet bodov:

                                   Nikto

 

  Kontumácia:

  18. kolo Žitavany - N. Ves n/Ž. 3:0, podľa SP čl. 100/b

 

 

KVALIFIKAČNÝ TURNAJ 2007

 

 Po skončené súťažného ročníka na ihrisku v Dolných Krškanoch odohral sa kvalifikačný turnaj žiakov a dorastencov o postup do krajskej súťaže. Tohto turnaja sa zúčastnili víťazi jednotlivých skupín.

 

  ŽIACI

Močenok - T.Mlyňany 0:2 (0:2)

Vinodol - V. Zálužie 3:1 (1:0)

FINÁLE

Vinodol - T. Mlyňany 0:0 na 11m kopy 3:4.

 

  DORAST 

      V. Opatovce - Alekšince 1:1 (0:0)

      Lapáš - Alekšince 2:0 (0:0)

      Lapáš - V. Opatovce 0:3 (0:1)

     Víťazom kvalifikačného turnaja sa stali V. Opatovce.

 

 

 

 





 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Nitra. Webdizajn: www.itstudio.sk